Главная » Статьи » Статьи » Прочее

Сфера застосування пластикових карт

Сфера застосування пластикових карт

Сьогодні застосування пластикових карт отримало дуже широке поширення в різних областях діяльності. Завдяки зручності використання таких карт, число установ які вводять послуги безготівкового розрахунку за допомогою банківських карт і видають свої фірмові дисконтні карти, з кожним днем збільшується.

Основною сферою застосування пластикових карт є сфера обслуговування населення.

У сфері продажу товарів і надання послуг пластикові карти, як правило, використовуються для плати за отримані товари або послуги - це кредитні і дебетові банківські картки. Подібні пластикові картки дають можливість не лише знімати гроші у банкоматах і відділеннях банку, але і оплачувати товари і послуги з безготівкового розрахунку, наприклад, розраховуйтесь і купуйте найкращі офісні меблі в цьому магазині.

У мережах великих супермаркетів і фірмових магазинах, які продають ортопедичні матраци дуже поширено використання дисконтних пластикових карт. Цілі їх використання подвійні. З одного боку клієнтові пропонують накопичувати бонуси і знижки, а з іншої - відмічаючи переваги своїх клієнтів, керівники цього магазину, можуть спостерігати за перевагами і смаками своїх потенційних покупців. Аналізуючи отриману інформацію, компанія створює для себе споживчий кошик, а далі організовує акції при купівлі обумовлених товарів.

Окрім звичайного застосування пластикових карт для плати за отримані товари і послуги, вони цілком також можуть використовуватися як рекламна площа, наприклад можна рекламувати компанію, що створює меблі на замовлення. До подібних карток відносять візитки і фірмові клубні карти. Ефективність від реклами подібних карт дуже висока, оскільки реклама в даному випадку обернена на зацікавлену в ній людину. Також, пластикова карта, яка елегантно і стильно оформлена престижна для її утримувача. Завдяки відповідним розмірам, носіння пластикової карти з собою дасть можливість швидше розповсюдити інформацію про власну компанію.Источник: http://mirmebeli.ucoz.ua
Категория: Прочее | Добавил: Mishka (18.05.2012) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 1385 | Теги: персонализация пластиковых карт, пластикова карта, платсикові карти, Пластиковые карты | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]