Главная » Статьи » Статьи о мебели

Як підібрати ортопедичний матрац

Як підібрати ортопедичний матрац.

Серед безлічі пружинних ортопедичних матраців найкращим вибором буде матрац з блоком незалежних пружин від 272 штук на 1 кв.м. Процес стискування кожної пружини здійснюється окремо від сусідніх, внаслідок цього  ортопедичний матрац по-різному прогинається під вагою тіла. Ряд компаній використовує  пружини різної жорсткості в різних частинах ортопедичного матраца для найбільш  точної відповідності жорсткості різним частинам тіла людини.

Економічні ортопедичні матраци на базі залежного пружинного  блоку типу " боннель" не повністю відповідають назві ортопедичні. Проте, новий ортопедичний матрац, нехай навіть на базі пружинного блоку типу  " боннель", буде набагато кращий, ніж продавлений колишній матрац.

ортопедичний матрацЗастосування кокосової койри висотою 3 см, яка розміщується на блок  незалежних пружин, трохи зменшує ефект точкової роботи незалежних пружин. Тому, якщо Ви бажаєте точкову підтримку, тоді слід звернути увагу на м'які або середньо-жорсткі варіанти  наповнення, наприклад  койра(1см) і латекс(3см).

Серед безлічі безпружинних ортопедичних матраців своєрідною  популярністю користуються моделі на базі блоку з латексу або пінополіуретана. Зверніть свою увагу на щільність вживаного матеріалу: чим  вона вища, тим краще якість і довговічність такого наповнювача. Перевірити це в  самому магазині дуже просто: підніміть матрац, який буде важчий - той  і краще.

Цей же показник відображений і на ціннику, тому не радимо купувати недорогі ортопедичні  матраци подібного типу, які продаються в супермаркетах міста. Зверніть також  увагу на новітні матеріали з ефектом пам'яті. Застосування подібного прошарку з  ефектом пам'яті формує ефект в'язкості, і відмінно підтримує поперек. Проте,  ефект дуже специфічний, і припаде  до душі далеко не усім.

І в кінці  відмітимо найважливіше, що купляти  ортопедичні матраци слід відомих, які дорожать особистою репутацією. Вони гарантують незмінну якість, хай і при  трохи вищій ціні. Не варто економити на матраці. Адже від нього залежить ваш комфорт під час сну і правильне положення  попереку.Источник: http://mirmebeli.ucoz.ua
Категория: Статьи о мебели | Добавил: Mishka (03.04.2012) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 2369 | Теги: ортопедичні матраци, ортопедичний матрац | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]