Главная » Статьи » Статьи о мебели

Облаштовуємо та декоруємо дитячу кіманату.

ДЕКОРУВАННЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ

Нарешті прийшов час облаштувати дитячу кімнату, але як, же це зробити адже ви напевно не професійний дизайнер, проте не варто зневірятися.  Є величезна кількість варіантів, як перетворити кімнату дитини і створити для нього свій маленький і неповторний світ, наповнений красою, затишком і батьківським теплом.

Облаштування дитячої кімнати в корені відрізняється від подібного процесу для кімнат батьків. У той час коли у дорослих життєвий простір розподіляється між декількома кімнатами квартири або будинку, то безпосередньо для дитини уся її активна діяльність проходитиме в одній кімнаті. Оформлення дитячої кімнати - це відмінний спосіб батькам згадати особисте дитинство, з'єднати сім'ю, а для вашої дитини це ще одна можливість зайнятися творчістю.

детская комнатаЯк же підібрати інтер'єр для дитячої кімнати? Ясно, що краще всього це відомо саме дитині. Але він навряд чи зуміє обгрунтовано викласти вам своє бачення особистого приміщення, оскільки свідомість малюка насичено барвистими образами і асоціаціями, не обтяжене якимись прийнятими нормами. Тому, створюючи інтер'єр дитячої кімнати, поверніться на деякий час у своє дитинство, і тоді у вас з дитиною буде однакове бачення кімнати.

Проте, варто вислухати переваги і побажання дитини. Дозвольте особисто йому, але під вашим чуйним керівництвом, вибрати головні відтінки, декоративні прикраси, аксесуари, які можуть замінити вироби з пластикових пляшок руками, самому вирішити, де і як помістити улюблені іграшки. Варто обговорити з дитиною майбутні реформи і підібрати для нього той вид діяльності, якою буде під силу малюкові і який він з величезним задоволенням виконає.

Також треба погоджувати з дитиною, якому кольору він віддасть перевагу, що особливого він захоче привнести до обстановки кімнати, щоб його особиста кімната була оригінальною і неповторною, які предмети інтер'єру зроблять кімнату затишнішою.

Усім відомо, що психологія маленької дитини надзвичайно сильно відрізняється від психології дорослого і часто не дуже нам зрозуміла. Часом те, що сподобається батькам, не викликає захвату у дітей, і навпаки. Проте не варто наполягати на своєму, оскільки передусім йдеться про здоров'я і спокій дітвори, слід спробувати знайти компроміс між бажаннями батьків і дитини. При прийнятті рішенні враховуйте вік дитини і не забувайте, що через деякий час цей малюк вже буде підлітком.

Облаштування дитячої кімнати має бути незвичайним і в той же час відповідати смакам, що постійно змінюються, і потребам зростаючої дитини.

Коли усі побажання викладені, і усі інтереси враховані, можна приступати безпосередньо до самої роботи, намагаючись утілити усе придумане в оформленні дитячої кімнати. Чуйне відношення до думки маленького чоловічка дозволяє йому відчути свою значущість і затребуваність. Усі наші діти в душі великі художники, винахідники і конструктори. Проте по-справжньому оцінити увесь масштаб перетворення особистої кімнати вони зможуть, тільки прийнявши в цьому безпосередню активну долю. І не забувайте, що дитяча кімната зобов'язана відображати індивідуальність і смаки підростаючої дитини, а не його батьків...Источник: http://mirmebeli.ucoz.ua
Категория: Статьи о мебели | Добавил: Mishka (02.01.2012) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 1705 | Теги: дитяча кімната, дитячі меблі, облаштування дитячої кімнати | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]