Главная » Статьи » Ортопедические матрасы полезные статьи

Вибираємо дитячий матрас для новородженого

Ви в очікуванні дитини і вже куплено ліжечко прийшов час вибрати матрац для малюка. Фахівці рекомендують використати виключно новий матрацик і це питання не стільки зручності, скільки гігієни новонародженого. Дитячий матрац - це предмет особистого користування, також як і постільна білизна. Треба також враховувати, що малюк у міру свого зростання на цьому матраці не лише спатиме, але і гратиме, сидітиме, стоятиме і скакатиме. За пару років подібної жорсткої експлуатації навіть найбільш якісний матрац, в тій або іншій мірі може втратити свої ортопедичні якості. Ви можете придбати малюкові і вживане дитяче ліжечко, але матрац слід купувати виключно новий.

У наш час можна легко заплутатися у величезному виборі різних матраців. Більшість батьків напевно ставлять питання, а який  матрац слід купувати для новонародженого, на що треба звернути увагу? Оскільки кожному з нас хочеться вибрати для власного довгожданого малюка все найкраще і безпечніше. Не варто економити на купівлі дитячих матраців, краще купити якісні матраци в СПб, оскільки від цього залежить, передусім, здоров'я вашого малюка і правильний його правильний розвиток.

дитячий матрас cocos comfortТому до вибору такого матраца слід підійти відповідально і без поспіху. Усі ми намагаємося вибрати для своєї дитини так звані дитячі ортопедичні матраци. Під ортопедичним ефектом будь-якого матраца треба розуміти його здатність підтримувати хребет малюка в природному фізіологічному положенні під час сну, незалежно від пози, в якій він спить і як довго в ній знаходиться. Подібний ефект досягається за рахунок особливої внутрішньої конструкції дитячого матраца, яка, пристроюючись під індивідуальні фізіологічні вигини спинки малюка, дає можливість підтримувати хребет, що ще не повністю сформувався і зростаючий, строго в горизонтальному положенні і в той же час дає можливість дитячим м'язам знаходитися в приємному розслабленому положенні. Тому матраци дитячі мають бути пружними, в міру жорсткими і мати рівну, комфортну для сну поверхню.

Обов'язково при виборі матраца треба врахувати, що чим молодше ваша дитина, тим жорсткіше для нього має бути дитячий матрац. Оскільки новонароджені малюки мають прямий хребет і м'які слухняні кісточки, внаслідок цього для створення правильної осанки малюкові як мінімум до двох років треба спати виключно на жорсткій рівній поверхні. Слід також помітити, що для маленьких діток і їх кістяка і хребта, які тільки починають формуватися, дуже важливо вибрати і придбати такий ортопедичний матрац, який сприятиме профілактиці захворювань хребта.

Враховуючи усе написане вище можна зробити висновок, що до вибору дитячого матраца для новонародженого треба підійти дуже відповідально вже тому, що навіть якщо малюк випробовуватиме явну незручність, він зможе сповістити про нього виключно своїм плачем, який ви не завжди зможете зрозуміти правильно.Источник: http://mirmebeli.ucoz.ua
Категория: Ортопедические матрасы полезные статьи | Добавил: Mishka (10.02.2013) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 1191 | Теги: матраси для новородженого, дитячі матраси, вибір дитячого матраса | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]