Главная » Статьи » Статьи о мебели

Як вибрати меблі для спальні?!
Здоровий міцний сон - запорука здоров'я, так, втім, і всіх останніх сфер життєдіяльності. Коли ви як слід виспитеся, вам вже не хочеться вранці бурчати, чайник закипає в лічені секунди, а чоловік уважний і не плутається під ногами. Відповідно, і робота виглядає святом, і ділові партнери розуміють з півслова. А що потрібне для здорового сну? Правильно, гармонійно влаштована спальня (мебель спальни Киев). 

 Почати слід з вибору кімнати, де ви хочете влаштувати спальню. Форма кімнати, з точки зору фэн шуй, має бути правильною - це квадрат, прямокутник, круг і восьмикутник. На жаль (або на щастя), архітектори типових будинків ще не дозріли до того, аби будувати круглі кімнати, які і з практичної точки зору не дуже зручні, - куди тут поставити шифоньєр, наприклад? Тому нереальні форми розглядати ми не будемо. Хоча, якщо вам і попадеться подібне чудо світу, можете спати там і нічого не боятися. Якщо спальня неправильної форми і в ній присутні гострі кути - прямі джерела злісної ша, то їх слід скоректувати дзеркалами, рослинами або закрити ширмою або завісками. 

 Спальня має бути максимально віддалена від вхідних дверей. По-перше, вас не непокоїтимуть сторонні звуки, що доносяться зі сходів, по-друге, так ви відчуватимете себе в безпеці. Бажано, аби кухня і туалет розташовувалися подалі від спальні - знову ж таки, немає чого нам зайвий шум і сторонні запахи. Між іншим, запах їди (якщо ви її не їсте в даний момент, а постійно вдихаєте харчові аромати) вважається одним з найшкідливіших в світі. 

 Спальня ні в якому разі не має бути прохідною, в цьому випадку енергія не зможе правильно циркулювати. З цього виходить, що двері в спальні мають бути лише одні. Двері не повинні розташовуватися напроти інших дверей, інакше плакало ваше родинне взаєморозуміння - сваритиметеся і скандалитимете з приводу і без. Якщо ви не в силах змінити планування, то повісьте на двері дерев'яну завісу з намистин. На двері також не має бути направлений гострий кут стіни. Зкоригувати цей недолік допоможе рослина з округлим листям, повішена на гострий кут. 

 Стеля має бути рівною, без балок і нахилів. Якщо стеля похила, то протягніть від нижнього кута (паралельно підлозі) червону стрічку - вона символічно зробить стелю рівною. Стельові балки украй негативно впливають на здоров'я, особливо якщо ви під ними спите. В того, хто спить під балкою, будуть проблеми в тих частинах тіла, які «пересікають» балки. Балки можна скоректувати за допомогою бамбукових флейт, дзвіночків, кристалів і інших засобів фэн шуй. 

 Джерелом ша може стати і неправильно підібрані і розставлені меблі. Основне правило тут - меблі повинні стояти так, щоб її гострі кути не були направлені на ліжко. Тому приліжкові тумбочки, які максимально близько стоять до ліжка, мають бути округлими або задрапірованими щільною тканиною.

 Не менш важливе і саме ліжко. Воно має бути міцним, зручним і красивим. Рішуче «ні» - металевим ліжкам, що хитаються, з гнучкою сіткою. Ліжко має бути на ніжках, аби під ним могла спокійно циркулювати енергія. Для цієї ж мети ні в якому разі не ставте нічого під ліжко, особливо громіздкі речі, на зразок валіз або картонних коробок з непотрібними речами. 
двуспальная кровать
 Ліжко має бути розташоване так, щоб, лежачи на ньому, ви бачили двері і хто входить в них, але не ногами до дверей - це поза небіжчика, «положення смерті». Найбільш сприятливе розташування ліжка - по діагоналі від дверей, так, щоб узголів'я стикалося із стіною. Ліжко краще не ставити близько до вікна, піддаючи себе дії протягів і прямих сонячних променів. Якщо таке сусідство вас не лякає, то ліжко бажано поставити так, щоб воно торкалося якою-небудь стороною іншої стіни (без вікна). Ліжко посередині кімнати створює відчуття занепокоєння і невпевненості. 

 Погано, якщо ліжко знаходиться біля стіни, суміжної з туалетом. В будь-якому разі, якщо ви погано спите або не відпочиваєте навіть після довгого сну, переставте ліжко - стан відразу покращає (спальни кровати продажа). 

 Якщо прямо у вікно спальні дивляться гострі кути сусідніх будівель, вітки дерев, рекламні або дорожні покажчики, то вікна краще закрити щільними шторами або жалюзі. Дзеркала в спальні - не найкраща прикраса. Вони допускаються в невеликих кількостях і так, аби прокинувшись і розплющивши очі, ви не бачили себе в дзеркалі. Це може принести вам неприємності в стосунках з близькими людьми. 

 Те, що ви бачите відразу, як тільки прокинулися - дуже важливо. Це повинно бути що-небудь приємне. Це може бути красива картина або предмет, який дорогий вашому серцю. Вікно з приємним виглядом (а не з недобудованим будинком і підіймальними кранами) добре в тому випадку, якщо на ліжко не падають прямі сонячні промені. 

 Спальня для дорослих має бути оброблена в спокійних, пастельних тонах. А дитяча спальня - навпаки, в яскравих, тому що дітям для зростання і активності потрібне постійне підживлення янською енергією. 

 Якщо ви доки самотні в своїй спальні і хочете змінити цю ситуацію, то приберіть із спальні все, що нагадує вам про минулу близьку людину і про роботу. Ліжко повинне стояти так, щоб до нбого можна було підійти з двох сторін.

 Якщо у вас вже є кохана людина, то для зміцнення стосунків і уникнення тих, що посварилися необхідно, аби матрац був один. Окремі матраци символічно роз'єднують сплячих разом людей. В цьому випадку краще спати в різних кімнатах, ніж поруч, але на окремих матрацах. Якщо спальня є за сумісництвом кабінетом, або несе яку-небудь іншу додаткову функцію, бажано, аби зона сну і зона роботи були розділені.

 Освітлення має бути приємне і неяскраве. Розложисті люстри краще замінити бра і торшерами з неяскравими лампочками. 

 Рослини, приємні оку і корисні в інших кімнатах, в спальні будуть недоречні, оскільки вони виділяють янську енергію у великій кількості, а це може негативно позначитися на вашому сні. Якщо ж ви зовсім не можете жити без квітів, то вони мають бути маленькими.

 А якщо ви чекаєте появу нового члена сім'ї, то протягом вагітності не можна рухати ліжко і мити підлогу під ним. По старовинному китайському повір'ю, під ліжком вагітної жінки живуть духи, що дають новонародженому енергію життя, і лякати їх не варто. 

 Меблі для спальні можуть бути: 

   
 • з масиву дерева;
 •  
 • покриті шпоном, тобто тонким шаром дерева, зазвичай, коштовнішої породи, ніж основа меблів;
 •  
 • кованою з елементами декоративної обробки з дерева, скла, декоративного пластика, тканини;
 •  
 • плетеною - з лози або ротанга. 

 Залежно від стилю меблів, можуть застосовуватися різні прийоми роботи з матеріалом: дерево (у тому числі і шпон) може бути штучно постарене, покрите спеціальними декоративними складами, виглядати полірованим, позолоченим, глянсовим, "свіжозаструганим", імітувати поверхню мармуру, каменя, бути будь-якої фактури. 

 Ціна виробів залежить від наступних чинників: 

   
 • від виробника (імпортні меблі дорожче вітчизняних);
 •  
 • від матеріалу (меблі з натурального дерева тих або інших порід найбільш дорогі);
 •  
 • від дизайнерських розробок (стандартні меблі дешевші, ніж вироблені на замовлення, особливо розроблена із залученням відомих дизайнерів);
 •  
 • від способу виготовлення (меблі, виконані на замовлення або при частково ручному виготовленні дорожче "фабричних" меблів). 

 Ні в якому разі не економте на хорошому ліжку. Ліжко - предмет меблів, який треба вибирати, виходячи, перш за все, з його якості. "Неправильне" ліжко може привести до серйозних захворювань, у тому числі, захворюванням хребта. 

 Вибираючи продавця, переконайтеся в швидкій і якісній доставці і збірці меблів. Гарантія на меблі повинна даватися фірмою-виробником, а на збірку - фірмою-продавцем.

ALLMEBEL.com.ua - мебель для спальни


Источник: http://mirmebeli.ucoz.ua
Категория: Статьи о мебели | Добавил: Mishka (06.01.2011) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 3207 | Теги: спальня, двуспальная кровать, мебель для спальни, кровать для спальни | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]