Главная » Статьи » Статьи о мебели

Кухні з МДФ
МДФ - деревинно волокниста плита середньої щільності (МДФ, HDF, MDF - Medium Density Fibreboard - англ.). Екологічно чистий матеріал, оскільки додаткове єднальне (смола) не використовується. Їм (єднальним) є лігнін, що входить до складу деревини. Виготовляється шляхом пресування дрібнодисперсної деревної стружки при високій температурі і тиску. Добре обробляється. По вологостійкості і механічним характеристикам перевершує натуральне дерево. МДФ важкогорючий, біостійкий, атмосферостійкий матеріал, дешевший за дерево. Застосовується в основному для фасадних елементів, рідше для корпусів меблів, украй рідко у вигляді основ для обідніх столів (кухонная мебель купить). 

 МДФ-плити виникли, як подальший розвиток сухого способу виробництва ДВП (деревно-волокниста плита) з врахуванням удосконалених при виготовленні ДВП технологій. Загальносвітовий розвиток даного вигляду плит відбувається з чіткою орієнтацією на меблеве виробництво.
кухня
 МДФ широко використовується при виготовленні фасадної частини кухонних меблів, адже вони дуже добре переносять дію кухонної пари - не розбухають, не коробляться. А висока механічна міцність МДФ дозволяє використовувати їх при виготовленні меблевих фасадів. Дизайн кухні з фасадами з МДФ, деколи, може ввести в оману, що перед Вами - справжній масив дерева або ж лише його імітація. Ще одна особливість плит МДФ - їх стійкість до різних грибків і мікроорганізмів, що робить вироби з МДФ гігієнічними і безпечними в побуті (кухни продажа).

Важливий і такий аспект, як вартість матеріалу. Кухні з МДФ часто коштують на 60-70 відсотків дешевше, ніж аналогічні вироби з цілісного дерева. Однако только вам выбирать какая мебель для кухни вам подойдёт и вообще нужна ли вам барная стойка на заказ. Плити МДФ облицьовуються натуральним або синтетичним шпоном, паперосмоляною плівкою, плівкою ПВХ (полівінілхлорид), завдяки чому, дизайн кухні практично не відрізнити від натурального дерева. Дуже популярне облицювання плит МДФ ламінатом. Покриття з ламінату робить плиту МДФ довговічнішою, а всілякі забарвлення і фактури покриття здатні задовольнити найвимогливішому смаку і створити дизайн кухні на рівні відомих світових виробників. Крім того, МДФ робить доступними будь-які способи обробки, завдяки чому можна зробити красиву фільонку, закруглені кути. Плити МДФ - відмінний матеріал для виробництва екологічних, довговічних, міцних і красивих меблів.

ALLMEBEL.com.ua - кухонная мебель


Источник: http://mirmebeli.ucoz.ua
Категория: Статьи о мебели | Добавил: Mishka (06.01.2011) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 5119 | Теги: мебель для кухни, кухня на заказ, кухня, мебель для кухни на заказ | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]