Главная » Статьи » Статьи о мебели

Матраци Як правильно вибрати матрас
Забезпечуючи нормальні, комфортні умови для нашого сну ми тим самим забезпечуємо турботу про себе і своє здоров'я, підвищуємо загальний життєвий тонус. Адже, як відомо сон - один з основних чинників, що впливають на рівень здоров'я людини. 
На комфорт і якість нашого сну впливають не лише тривалість, температура, вологість, рівень шуму і освітленості, але і положення тіла під час всієї тривалості сну, а також поверхня, на якій ми спимо. 

Завдяки науковим дослідженням було встановлено, що спати на диванах, софах і розкладачках особливо тривалий час недопустимо. А ось хороший матрац - навпаки позитивно впливає на якість нашого сну. 
Матрац, в перекладі з німецького, означає ложе, місце для сну (матрасы продажа). 

Перший в світі пружинний матрас був виготовлений французькою фірмою Simmons. Зараз ця фабрика займається виготовленням матрасів для найрозкішніших готелів, готелів, інших елітних закладів і приватних будинків. 

Лабораторії фабрик по виготовленню матрасів вдень і вночі працюють з метою відшукання нових якісних матеріалів для виготовлення матраса. Виробники постійно модернізують і удосконалюють свою продукцію, роблячи її все більш і більш комфортною. У нашому лексиконі ми часто вживаємо словосполуку ортопедичний матрац, що насправді не відповідає дійсності, оскільки на виготовлення матраців немає спеціально розроблених Гостів. Що стосується зарубіжних виробників, то у них ортопедичними прийнято рахувати матраси із спеціально підібраною пружністю. На думку ортопедів, ідеальним вважається матрац, що підтримує тіло, повторюючи всі його природні прогини. Такий матрац повинен диференціально підтримувати різні частини тіла, не прогинаючись надмірно в районі попереку. 

На сьогоднішній день існує маса виробників матрасів, що наповнили ринок виробами економ, бюджет і еліт класу. 
В цілому ж, матраци ділять на пружині і без пружинні. 

Незалежно від наявності або відсутності в матраці пружинних блоків, він обов'язково має бути багатошаровим, з чергуванням м'якших і жорсткіших його шарів. Наповнення матраца може бути самим різним - кокосова стружка, морська трава, повсть, шерсть, латекс, поролон. Структура пружин теж може бути різною - спіралевидні пружини, прямі пружини, пружини безперервного плетіння і блоки незалежних пружин, різної щільності пружин і так далі 

Можна купити матрац, що володіє спеціальними отворами для циркуляції повітря усередині матраца. Цей ефект сприяє терморегуляції тіла під час сну (ортопедические матрасы Киев). 

У маркіровці матраца, багато виробників вказують для людей якої ваги підходить той або інший матрас. 
Природно, що купивши ліжко раніше ніж матрац вам доведеться купити матрац під розмір цього ліжка. Але з цим проблем невиникає жодних. За символічну доплату в 10-15 %, виробник матраців зробить для вас матрац будь-якого розміру, жорсткості і висоти. До речі про висоту матраца. Залежно від виробника і моделі, матраци бувають від 10 до 30 см товщини. 

Для виготовлення чохлів для матраців використовують якісну міцну тканину. Причому як натуральну, так і штучну. Існує ряд додаткових покриттів, якими обробляється чохол, - гіпоалергенні, пилезахисні та інші.

При покупці матраса обов'язково зверніть увагу на якість стьобання. Добре прошитий матрац прослужить набагато довше. 
Найсучаснішим на сьогодні вважається технологія безпружинних матрасів, в основі яких - латекс.

ALLMEBEL.com.ua - каталог мебели и матрасов


Источник: http://mirmebeli.ucoz.ua
Категория: Статьи о мебели | Добавил: Mishka (06.01.2011) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 6333 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]