Главная » Статьи » Статьи о мебели

Як правильно вибрати дитячі ліжка
Заказать можно любые мужские и женские наручные часы, в том числе из последних..

Мужчины же носили лишь карманные часы, и ни один мужчина не мог в то время позволить себе надеть часы на руку. В настоящее время именно мужские наручные часы составляют больше половины всей часовой продукции, однако нужно помнить, что столь привычная и в то же время столь удивительная для нас вещь была впервые изготовлена как женские часы - неповторимое изящное украшение для прекрасной половины человечества.

Ліжко для дитини можна придбати як окремо, так і у складі комплекту меблів для дитячої кімнати. Традиційно існували два типи дитячих ліжок: ліжечка для новонароджених і ліжка для дошкільників і молодших школярів. Підліткам купували доросле ліжко (детская мебель в Киеве). 

 Ліжко для новонародженого часто ставлять не в спеціально відведеній для дитяти кімнаті, а в спальні батьків, аби їм було простіше вставати вночі до маляти. Якщо ж ви відразу вирішили поселити дитину окремо, то в дитячій необхідно передбачити додаткове спальне місце для мами (на всяк випадок). Ліжечка для найменших мають високі спинки і безпечні боковини з різного роду рейок і планок. Дитяче ліжечко повинне добре провітрюватися і бути зроблена з екологічно чистих матеріалів: каркас - з цілісної деревини і фанери або високоякісних деревних плит, матрац - з натуральними наповнювачами (з морських водоростей, кокосової стружки або простої соломи) і покриттям з шерсті або бавовни.
кровать-чердак
 У сучасному розумінні ліжком може називатися споруда, в якій спальне місце розташоване на верхньому ярусі, а її нижня частина є робочим столом, сполученим з невеликою шафою (детская мебель кровать).

 У моді також двох'ярусні ліжка, причому інколи їх купують не лише ті сім'ї, в яких двоє дітей, але і пари з одною дитиною. Вільний ярус ліжка стає новим місцем для дитячих ігор, а в майбутньому - хто знає. Діти дуже люблять двох'ярусні ліжка: на них цікаво грати, стрибати, лазити і спати. Основне завдання батьків, що купили дитяті таке ліжко, - забезпечити його повну безпеку, навіть коли він знаходиться в кімнаті один. Для цього верхній ярус ліжка обов'язково повинен мати високі борти або обмежувачі, а драбинка на «другий поверх» - поручні. Головна ж - повна відсутність гострих кутів (це стосується всіх дитячих меблів).

 Дуже зручні і функціональні меблі, що трансформуються. Диван-«трансформер» може перетворюватися на двох'ярусне ліжко, а ліжечко для малят 120х60 см - в підліткову розміром 190х90 див. Часто в дитячу кімнату купують дивани-ліжка (розкладні дивани). Це теж свого роду трансформеры, оскільки у міру зростання дитини спальне місце може подовжуватися. Найзручніший механізм трансформації дитячого дивана або кушетки - викочування і його різновиди («софа», «каскад» та інші). Принцип його дії полягає у висуненні з дивана площини, на місце якої в розкладеному стані кладуться подушки (чим більше зростання дитини, тим більше подушок). Таким диван вирішує проблему сну дитини на багато років, адже на нім зручно влаштовується і дошкільник, і підліток. Деякі дитячі дивани розкладаються не «убік», а «вперед» (різновиди розкладачок з прихованим під сидінням механізмом), а можуть бути не розкладними.

 Найпоширенішим спальним місцем для дітей була і залишається звичайне ліжко - половинка дорослого двоспального ложа. Ліжко може розташовуватися як окремо від останніх меблів уздовж стіни або вікна, так і «усередині» неї. Широко поширений варіант, при якому ліжко є частиною дитячої «стінки», і дитя спить в оточенні шаф і полиць. Добре це чи ні - вирішувати вам. Краще всього купити ліжко з бруса і багатошарової фанери. Натуральне дерево (сосна, вільха і ін.) в твердих частинах ліжка є запорукою здоров'я вашої дитини. Якщо ж вам дуже сподобалося ліжко з підставою з ДСП, спитайте у продавця відповідний гігієнічний сертифікат і упевніться, що ця плита не виділяє формальдегідів (показник повинен прагнути до нуля - Е0). Матрац також бажано вибрати оббитий зверху і наповнений усередині натуральними матеріалами. В крайньому випадку, підійдуть і екологічно чисті синтетичні матеріали, наприклад, пенополіуретан (ППУ) для начинки. Стежте, аби жоден з компонентів ліжка не викликав у дитини алергію.

 Всі сучасні дитячі ліжка мають один або декілька ящиків для постільної білизни. Крім того, до ліжка часто додаються додаткові яскраві подушки і навіть м'які іграшки.

ALLMEBEL.com.ua - детская мебель



Источник: http://mirmebeli.ucoz.ua
Категория: Статьи о мебели | Добавил: Mishka (06.01.2011) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 6706 | Теги: детская кровать, мебель для детских комнат, дитяче ліжко, дитячі мебелі, детские мебели, кровать-чердак | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]