Главная » Статьи » Статьи о мебели

Опис Дитячі меблі
Дитячі меблі на думку психологів і дизайнерів беруть найактивнішу участь у формуванні психології дитини. 
Багато батьків з метою зменшити вплив неправильних на їх думку культур на дитину прагнуть захистити її від негативної їх дії за допомогою покупки дитячих меблів. З цією метою підбираються дитячі меблі, здатні розвивати маля, прищепити йому стійкі правильні принципи і мотиви (детская мебель купить). 

Серед безлічі існуючих стилів дитячих меблів, зупинимося на класиці і модерні. Існують меблі, які панують у вашому будинку, заставляючи вас відчувати себе гостем, а не господарем. Класика і модерн швидше навпаки, роблять домашню атмосферу максимально затишною і комфортною для господарів. Подібного роду меблі не хваляться химерністю узорів і тягарем масиву, зате вона проста у догляді, органічно вписується в наше життя.

В даний час в дитячих меблях модним напрямом вважається тема моря. Інколи це виглядає незовсім невиправдано - адже думати, що море - єдине захоплення всіх дівчат і хлопців трохи абсурдно. Проте існує безліч цікавих дизайнерських рішень, таких як, наприклад ліжко, виконане у формі корабля. В цьому випадку цікавий творчий підхід переплітається з функціональними можливостями.

Необхідно з усією відповідальністю віднестися до просторового проектування дитячої кімнати. Адже головне для дитини не функціональність дитячих меблів, а вільний для ігор і розвитку простір. 
детская комната
На сьогодні дуже популярним вважається авангардне вирішення розташування дитячого ліжка в нижній частині шафи. Кажучи на мові дизайнерів це рішення, називається «Мости». В той же час самі дизайнери називають це рішення зайве громіздким, а психологи запевняють, що навислі над узголів'ям полиці чинять психологічний тиск на дитину (детская мебель кровать).

Якщо розміри дитячої кімнати невеликі, то набагато доречніше розмістити в меблевій ніші дитячий стіл, обов'язково доповнивши його підсвічуванням з лівого боку. 
Дитяче ліжко, забезпечене перилами, абсолютно безпечне для вашої дитини. Панель, розташована під нею відсовується, служачи дитині невеликою гардеробною.

Ще одним призначенням дитячим меблям є необхідність створення для дитини приємного йому місця існування і це, мабуть, головна її функція.

ALLMEBEL.com.ua - Детская мебель

мода для детей 2012Источник: http://mirmebeli.ucoz.ua
Категория: Статьи о мебели | Добавил: Mishka (06.01.2011) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 8971 | Теги: детская мебель, дитячі меблі, мебель для детской комнаты | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]