Главная » Статьи » Статьи о мебели

Опис Дизайн дитячої кімнати

Дизайн інтер'єру дитячої кімнати займає воістину величезну роль в розкритті і розвитку особи маляти. Залежно від того, наскільки дитині приємно знаходиться в дитячій кімнаті, які дитячі меблі його оточують, залежить бажання грати, зростати, розвиватися, вчитися. Не варто забувати, що обстановка (меблі) дитячої кімнати означають для маляти рівно стільки, як для дорослої людини вся квартира. Для дитини дитяча кімната служить і спальнею і місцем для ігор і відпочинку, а для дітей шкільного віку ще і місцем для навчання. Природно, що меблі для дитячої кімнати повинні поєднувати в собі все найзручніше для ігор, відпочинку і навчання елементи. Дослідні дизайнери з цією метою використовують метод зонування дитячої кімнати, умовно розділяючи її на зону відпочинку, зону ігор і навчання (детская мебель в Киеве).

детская кроватьБеручи до уваги те, що діти люблять дивитися на світ дорослих «з висоти» (від цього діти люблять лазити по заборах і деревах), дуже вигідним представляється двох'ярусне ліжко. В цьому випадку звільняється додаткове місце для розміщення письмового столу. Якщо маляті він ще не обов'язково необхідний на його місці можна спорудити зону для відпочинку і ігор.

Вельми бажаним в дитячій кімнаті є спортивний комплекс. Ненав'язливий фізичний розвиток вашої дитини під час ігор, в яких задіяні шведська стінка, перекладина або гладіаторська сітка - запорука здоров'я маляти. 
У зв'язку з цим зараз дуже популярними є спортивні комплекси, що включають шведську стінку, гімнастичні кільця, гладіаторську сітку, перекладину, лавку для преса і гімнастичний мат. 

Зовсім не останню роль при обстановці дитячої кімнати грає правильний вибір освітлення. При цьому слід пам'ятати, що спектр світла ділиться на два основних - жовтий і синій. При цьому жовте світло володіє м'якшою дією, а синій наповнює кімнату насиченим денним освітленням. 

Необхідно враховувати, що для малювання і навчання світло має з одного боку бути достатнім, з іншої - не бути дратівливо яскравим. Також не повинно бути різких перепадів освітлення, шкідливих для здоров'я маляти. 

Верхнє світло може бути влаштоване за допомогою люстри, виконаної в стилі меблів дитячої кімнати. Інший варіант - підвісні стелі зі вбудованими в них лампами. Також обов'язковою є наявність запасного джерела світла


ALLMEBEL.com.ua - мебельный портал, детская мебель


Источник: http://mirmebeli.ucoz.ua

Категория: Статьи о мебели | Добавил: Mishka (06.01.2011) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 5847 | Теги: детская комната, дитяча кімната, мебель для детской комнаты | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]