Главная » Статьи » Статьи о мебели

Опис Меблі для кухні
Їдальня, в звичному нам розумінні сенсу цього слова - приміщення, кімната для колективної їжі. Місце збору суспільства для проведення різного роду обідів і свят. Приміщення або зона будинку, що граничить, але відокремлена від місця приготування їжі - кухні. Це правило прийшло до нас ще з давніх часів, коли заможніші люди розмежовували їдальню і кухню значною відстанню. Враховуючи наявність прислуги, які приносили їжу в столову кімнату це було дуже зручно. Сьогодні, коли площа квартир не настільки обширна, наявність їдальні перетворюється на розкіш. З іншого боку наявність їдальні у ряді випадків необов'язково. 

Тому в сучасних умови під словом їдальня частенько мають на увазі обідній стіл і набір кухонних стільців. Незрідка такий набір іменують столова група або обідня група (обеденные столы). 

Обідня група найчастіше розташовується прямо на кухні, що особливо зручно хазяйці, якій не доводиться бігати з одного місця в інше накриваючи стіл або прибираючи його після гуляння (обеденные стулья). 

Це також є зручністю в сучасному хронічному браку часу, коли на вмебель для кухниживання їжі відведені лічені хвилини.
Якщо ж ваше житло просторе, під їдальню можна виділити цілую окрему кімнату. Її необхідно буде обставити рядом обідніх меблів - столом, стільцями, буфетом або вітриною для зберігання посуду, столового приладдя. 
Шафи, буфети, вітрини і горки призначені не лише для зберігання посуду і наборів, але і для естетичних цілей. Це хороша можливість продемонструвати багатство і статус господарів.

Крізь засклені дверці вітрини або буфети ваші гості зможуть помилуватися красою ваших декоративних ваз і сервізів.
Форма столу, якого ви збираєтеся поставити в їдальні має бути продиктована вашим смаком і перевагами, не забувайте, що саме вам доведеться проводити за ним час їжі. Тому стіл може бути круглим, овальним, прямокутним, квадратним. Интересуют цены кухни на заказ? Немецкие кухни http://grafskiekuhni.spb.ru/

Важливо правильно визначити правильні розміри столу, розрахувавши місце із запасом на гостей. Краще всього підійде розкладний стіл, але при його покупці слід звернути особливу увагу на систему трансформації. 
Стільці в їдальню повинні мати тверду і пряму спинку, сидіння бажано вибирати також тверде. Можна купити кухонні стільці з підлокітниками, м'якими або ж жорсткими (кухонные уголки Киев). 

Перш ніж купити стільці прикиньте, скільки вам їх треба з врахуванням майбутніх обідів і свят. 
Сьогодні часто зустрічаються приміщення з відкритим плануванням. Для таких приміщень характерний поєднувати їдальню і вітальню або їдальню і кухню. 

В такому разі застосовується метод зонування. Розбиття на зони відпочинку, приготування і їжі здійснюється або шляхом відмінності їх в колірному оформленні або установкою перегородок, стелажів.

Как сделать маленькую кухню уютнойИсточник: http://mirmebeli.ucoz.ua
Категория: Статьи о мебели | Добавил: Mishka (06.01.2011) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 5368 | Теги: мебель для кухни, кухня | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]