Главная » Статьи » Статьи о мебели

Вибираємо ортопедичний матрац для себе.

Вибираємо ортопедичний матрац для себе.

Після важкого робочого дня усі ми мріємо про відпочинок. Здоровий сон - це  краще джерело відновлення енергії, якому ми присвячуємо третину свого життя.  Хто ж про нього потурбується окрім нас самих?

Ні для кого не секрет, що якість сну відбивається на нашому  здоров'ї і самопочутті, впливаючи на настрій і працездатність. Тому  рекомендується облаштовувати опочивальню з розумом, вибираючи якісний  ортопедичний матрац.

Вибір матраців широкий, у наш час можна побачити до декількох  сотень моделей. Як не допустити помилку у виборі матраца, як уберегти здоров'я  свого хребта?

Особливість вибору ортопедичного матраца залежить від мети, з  якою Ви хочете його придбати. Найчастіше матрац отримується для щоденного  використання на довгий термін. Якісний ортопедичний матрац прослужить близько  десяти років.

матрац standart plusДеякі купують такий матрац для дачі і гостей. У такому разі  можна заощадити, оскільки такий матрац експлуатуватиметься набагато рідше. Це  може бути матрац з пружинним блоком або з пенополиуретана, наприклад недорогий матрац Шанс.

Якщо Ви вирішили придбати матрац для щоденного використання,  то слід погоджувати його з індивідуальними параметрами. Розмір матраца повинен  відповідати розміру Вашого ліжка, якщо у Вас спальне місце нестандартних  розмірів, то варто замовити матрац на замовлення відповідної форми, заздалегідь виконавши  виміри.

При підборі матраца слід враховувати і вагу сплячого. Для  людей з повненькою комплекцією підійдуть жорсткіші варіанти матраців : не нижче  середньої жорсткості, рекомендується так само пружинний варіант. Людям з  невеликою вагою треба вибирати моделі пом'якше, інакше жорсткий варіант може  перетворити ніч на безсонний кошмар.

Жорсткість має варіанти від м'якої до дуже високого  коефіцієнта жорсткості. Для дітей рекомендується вибирати матраци помірної  жорсткості і жорсткі. Для людей старше коефіцієнт жорсткості повинен  знижуватися. Багато що ще залежить від власних переваг.

Треба відмітити, що не усі пружинні матраци є ортопедичними,  тому, перш, ніж вчинити купівлю, уважно вивчите етикетку, що додається до  товару і уточните у продавця.

Якість матраца залежить від матеріалів, які були використані  при його виготовленні. За кордоном роблять якісніші матраци, такі як матраци Schlaraffia, але вони значно  дорожчі за вітчизняні із-за високої вартості доставки і митні збори.Источник: http://mirmebeli.ucoz.ua
Категория: Статьи о мебели | Добавил: Mishka (07.08.2012) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 1131 | Теги: матрац, вибрати матрац, ортопедичний матрац | Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]