Главная » Статьи » Статьи о мебели

Дерев'яні меблі
Дерево унікальне по своїй структурі і не один синтетичний матеріал, не зможе наповнити такою природною енергетикою ваш будинок. Пластик або метал за своєю суттю мертві структури і предмети, а дерево - це можна сказати «жива істота», адже коли ви торкаєтеся до дерева, то відчуваєте тепло, яке воно випромінює. А узор річних кілець унікальний і ви ніде більше не зможете знайти такий узор, такий узор можна лише скопіювати, але життя в нім вже не буде. 

Кількість людей, які хочуть жити за містом, збільшується щодня і більшість з них при будівництві і обробки власного будинку бажають використовувати натуральні матеріали. Будь-хто і кожен скаже, що алюміній і пластик більш функціональні, ніж дерево, але як вже доведено практикою ці матеріали не приживаються в заміських будинках. Та ви і самі на секунду задумайтеся, ви біжите з міста від його смогу, від його висотних будівель виконаних із сталі і пластика, невже ви захочете поганити куточок чистої природи цими матеріалами, нічого окрім дерева там не приживеться. А за те як може лоскотати думку, що цей будиночок дістався в спадок від предків дворян або поглянувши у вікно і побачивши ліс, вам не захочеться поторкати свої дерев'яні стіни і уявити, що це дерево всього лише пару тижнів назад стояло в цьому лісі, а тепер воно служить вам і захищає вас від негоди. 

Частіше за весь маєток будувалися з карельської берези або горіха. Між іншим, меблі з цієї деревини відомі по всьому світу. Перші меблі на Русі були виготовлені з карельської берези. Її навіть порівнюють по багатству орнаменту з малахітом, а з янтарем - по тому, що випускається нею променистому кольору. Також це дерево вважається одним з найвитриваліших, якщо порівнювати з деревами (пальма, палісандр, тик), які не поступатися їй за кольором, то карельська береза краще за всіх переносить перепади температур і обробку високою вологістю. Завдяки цьому меблі з неї виходять дуже надійні, міцними і вологостійкими. 

Але якщо по якихось причинах не любите антикваріат, то інтер'єр вашого будинку може бути виконаний за допомогою модних меблів - на сьогоднішній день це меблі з цілісного шматка дерева. Багато відомих людей прагнуть зараз купувати дерев'яні стільці і крісла, які були випиляні із ствола великого діаметру. 

Мода - своєрідна «пані», якщо раніше в ходу був метал і пластик, то тепер прагнуть віддавати перевагу грубій і невиразній обробці, тобто елементи декору: суки, сколи, тріщини, є сьогодні унікальністю, а не як вважали раніше «халтурою». Навіть таку річ, як старіння дерева або роз'їдене жучками дерево, прагнуть залишити в такому, заздалегідь обробивши лаком, аби процес не був безкінечним. Хоча якщо задуматися тверезо, то такий дизайн обумовлений тим, що речі намагаються зробити під «старизну». Тобто прості селянські меблі часів 11-12 століть (мебель для дома Киев). 

Аби виконати настільки унікальні побажання, дизайнерам доводиться брати дошки, які викинуло на берег море, аби факт достовірності був дуже високий. Або ж навпаки викладають деревину під дощ або сонце, тому що морська вода - освітлює деревину, а сонце - затемняє її. Також під час таких процесів деревина набуває потертості і застарілість, що така необхідна декораторам. Для прикладу, Тоніно Гуерра (сценарист і поет), теж створював собі меблі по таких ескізах, при цьому він використовував дошки, петлі, замки, ручки, які пора було вже викинути на звалище. А після цього збирав всі разом і отримував, стулки шаф, декоративні композиції, міжкімнатні двері. Як ви самі могли зрозуміти, фантазія дизайнерів перевершує всі заходи і рамки, так що вирішуйте для себе самі, яким би хотіли бачити свій будинок.


ALLMEBEL.com.ua - мебель для дома

Рекламные объявления: Классические блины с мясом рецепт готовки. ; керхер киевИсточник: http://mirmebeli.ucoz.ua
Категория: Статьи о мебели | Добавил: Mishka (06.01.2011) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 2138 | Теги: мебель из дерева, дерев'яні меблі | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]